biodro

Bóle bioder i kolan – szybka diagnostyka i leczenie

Do naszej poradni ortopedycznej dołączyło dwóch lekarzy ortopedów - dr Cezary Buko oraz dr. Michał Dębiński , którzy specjalizują się w diagnostyce schorzeń stawu biodrowego i kolanowego. Szkolili się pod okiem Konsultanta Wojewódzkiego prof. Pawła Skowronka w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywali w Poradniach Ortopedycznych, Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych i Oddziałach Ortopedycznych.

Chorzy z chorobą zwyrodnieniową, bólami bioder i kolan podczas konsultacji mają dodatkową możliwość wykonania badania USG. Ortopedzi zajmują się nowoczesnymi technikami leczenia nieoperacyjnego choroby zwyrodnieniowej stawów, jak i innych terapii uzupełniających po urazach i operacjach układu kostnoszkieletowego: iniekcje dostawowe i okołostawowe z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, leków sterydowych i osocza bogato płytkowego, lub kwalifikują do zabiegów operacyjnych.

W celu umówienia oraz zasięgnięcia informacji zapraszamy do placówki bądź do kontaktu telefonicznego.

Dermatolog, Kardiolog, Laryngolog, Okulista, Ginekolog, Neurolog, Endokrynolog, Urolog, Chirurg, Ortopeda, Chirurg naczyniowy, Nefrolog, Internista
Google Maps