Centrum Medyczne Ostrołęka

Lekarze Specjaliści

Nasi specjaliści posiadają łącznie kilkadziesiąt lat doświadczenia, co jest gwarancją tego, że każdy Pacjent zostanie objęty profesjonalną, całościową opieką. Rozwijamy się i stale pracujemy nad poszerzeniem działalności poprzez podjęcie współpracy z kolejnymi lekarzami.

Zachęcamy w tym celu do śledzenia naszej strony internetowej.

Wśród naszych lekarzy specjalistów znajdziesz takich jak: Okulista, Endokrynolog, Lekarzy wykonujących Biopsje cienkoigłowe lub Badania USG, Chirurg Ogólny, Chirurg Naczyniowy, Nefrolog, Laryngolog, Ginekolog, Położnik, Kardiolog, Neurolog, Ortopeda, Urolog, Dietetyk, Stomatolog i Ortodonta. Umów się na wizytę w naszym Centrum Medycznym w Ostrołęce. Umów się na wizytę do lekarza specjalisty - Ostrołęka.

Nasi lekarze - specjaliści przyjmują pacjentów z miejscowości Ostrołęka i innych. Do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce, w krótkim czasie dojedziesz także z miejscowości: Łomża, Ostrów Mazowiecka, Różan, Przasnysz i Myszyniec, a także z miejscowości w powiecie ostrołęckim takich jak: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń oraz Troszyn.

Umów wizytę on-line

Centrum Medyczne Ostrołęka

Lekarze

Partnerzy Centrum Medycznego w Ostrołęce
Dermatolog, Kardiolog, Laryngolog, Okulista, Ginekolog, Neurolog, Endokrynolog, Urolog, Chirurg, Ortopeda, Chirurg naczyniowy, Nefrolog, Internista
Google Maps