Centrum Medyczne Ostrołęka

Poradnie specjalistyczne

Każda z naszych poradni to kadra wyspecjalizowanych lekarzy, niosących nie tylko pomoc medyczną, ale także fachową radę i wsparcie.

Dbamy o zdrowie kompleksowo, oferując naszym Pacjentom usługi na najwyższym poziomie.

Przychodnia Ostrołęka

W naszym Centrum Medycznym w Ostrołęce znajdują się Poradnie: Okulistyczna, Laryngologiczna, Chirurgiczna - Ogólno Naczyniowa, Endokrynologiczna, Ginekologiczno – Położnicza, Kardiologiczna, Ortopedyczna, Urologiczna, Nefrologiczna, Neurologiczna, Ortodontyczna, Stomatologiczna, Rehabilitacji oraz Dietetyczna. Przeprowadzane są również badania USG oraz diagnostyka kardiologiczna. Na wizytę w jednej z naszych poradni w Ostrołęce możesz umówić się przez Internet lub kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasi lekarze specjaliści w miejscowości Ostrołęka są dostępni w terminach, które wygodnie sprawdzisz Online.

Poradnia Ostrołęka

Do naszego Centrum Medycznego - Poradni w Ostrołęce w krótkim czasie dojedziesz również z miejscowości: Łomża, Ostrów Mazowiecka, Różan, Przasnysz i Myszyniec, a także z miejscowości w powiecie ostrołęckim takich jak: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń oraz Troszyn..

Przychodnia w Ostrołęce

Dojazd komunikacją miejską do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce - Przychodni: Linie  autobusowe nr 1, 4, 5, 7, 8, 17, 20, 21. Przystanek "11 listopada - 03" przy rondzie Niedziałkowskiej.

Umów wizytę on-line

Partnerzy Centrum Medycznego w Ostrołęce
Dermatolog, Kardiolog, Laryngolog, Okulista, Ginekolog, Neurolog, Endokrynolog, Urolog, Chirurg, Ortopeda, Chirurg naczyniowy, Nefrolog, Internista
Google Maps