Poradnia

USG Ostrołęka

Radiolog w Ostrołęce w celu zdiagnozowania schorzeń i nieprawidłowości zachodzących w organizmie przeprowadza ultrasonograficzne badanie obrazowe. Jest ono nieinwazyjne, bezbolesne i bardzo dokładne, wykorzystuje się je w wielu dziedzinach medycyny i leczeniu dzieci, dorosłych i kobiet ciężarnych.

Centrum Medyczne w Ostrołęce zaprasza wszystkich pacjentów, którym zlecono przeprowadzenie badania ultrasonograficznego jamy brzusznej, tarczycy, węzłów chłonnych, piersi, jąder, mięśni, stawów, ścięgien, doppler żył i tętnic.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i zespołem doświadczonych specjalistów radiologów wykorzystujących wiedzę niezbędną do postawienia prawidłowej diagnozy każdego problemu zdrowotnego.

Badania USG - Radiolog Ostrołęka

W naszym Centrum Medycznym w Ostrołęce znajduje się Pracownia Radiologiczna - badania USG. Na wizytę w pracowni radiologicznej - badania USG w Ostrołęce możesz umówić się przez Internet lub kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz lekarz specjalista - radiolog w miejscowości Ostrołęka jest dostępny w terminach, które wygodnie sprawdzisz Online.

Pracownia Radiologiczna - badania USG Ostrołęka

Do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce w krótkim czasie dojedziesz również z miejscowości: Łomża, Ostrów Mazowiecka, Różan, Przasnysz i Myszyniec, a także z miejscowości w powiecie ostrołęckim takich jak: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń oraz Troszyn.

Pracownia Radiologiczna - badania USG w Ostrołęce

Dojazd komunikacją miejską do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce - Pracownik radiologicznej - badania USG: Linie  autobusowe nr 1, 4, 5, 7, 8, 17, 20, 21. Przystanek "11 listopada - 03" przy rondzie Niedziałkowskiej.

badania-usg

Poradnia

Konsultacje

Cezary Wojtyła

lek.

Cezary Wojtyła

dr n. med.

Cezary Wojtyła

lek.

Partnerzy Centrum Medycznego w Ostrołęce
Dermatolog, Kardiolog, Laryngolog, Okulista, Ginekolog, Neurolog, Endokrynolog, Urolog, Chirurg, Ortopeda, Chirurg naczyniowy, Nefrolog, Internista
Google Maps