Poradnia

Chirurg Ogólny i Naczyniowy Ostrołęka

W naszej przychodni otrzymacie Państwo konsultację i poradę w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej.

Chirurg naczyniowy w Ostrołęce usuwa patologię związaną z funkcjonowaniem naczyń krwionośnych. Zakres usług obejmuje diagnostykę oraz leczenie naczyń dotkniętych chorobą. Profesjonalną pomoc w naszej jednostce uzyskają osoby cierpiące z powodu skutków przewlekłej niewydolności żylnej, a także wymagające zastosowania zabiegów chirurgii ogólnej, takich jak usuwanie różnego rodzaju zmian skórnych czy ciał obcych.

Chirurg Ostrołęka

W naszym Centrum Medycznym w Ostrołęce znajduje się Przychodnia Chirurgiczna Ogólno - Naczyniowa. Na wizytę w poradni chirurgicznej ogólno- naczyniowej w Ostrołęce możesz umówić się przez Internet lub kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz lekarz specjalista - chirurg w miejscowości Ostrołęka jest dostępny w terminach, które wygodnie sprawdzisz Online.

Poradnia Chirurgiczna Ostrołęka

Do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce w krótkim czasie dojedziesz również z miejscowości: Łomża, Ostrów Mazowiecka, Różan, Przasnysz i Myszyniec, a także z miejscowości w powiecie ostrołęckim takich jak: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń oraz Troszyn.

Przychodnia Chirurgiczna w Ostrołęce

Dojazd komunikacją miejską do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce - Przychodni chirurgicznej ogólno - naczyniowej: Linie  autobusowe nr 1, 4, 5, 7, 8, 17, 20, 21. Przystanek "11 listopada - 03" przy rondzie Niedziałkowskiej.

chirurgi

Centrum Medyczne w Ostrołęce

Usługi medyczne, które świadczą nasi specjaliści:

Zszycie rany
Skleroterapia tradycyjna
Usunięcie paznokcia wrastającego
Usunięcie płytki paznokcia
Nacięcie ropnia z posiewem lub bez
Usunięcie zmian skórnych i podskórnych (kaszaka, włókniaka, tłuszczaka, znamienia, brodawki lub innej tkanki)
Usunięcie ciała obcego (drzazga, opiłek metalu)
Ponadto oferujemy szeroki zakres diagnostycznych badań USG oraz badań histopatologicznych.

Poradnia

Konsultacje

Cezary Wojtyła

lek.

flebolog, chirurg naczyniowy

Cezary Wojtyła

lek.

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

Partnerzy Centrum Medycznego w Ostrołęce
Dermatolog, Kardiolog, Laryngolog, Okulista, Ginekolog, Neurolog, Endokrynolog, Urolog, Chirurg, Ortopeda, Chirurg naczyniowy, Nefrolog, Internista
Google Maps