Poradnia

Diagnostyka kardiologiczna Ostrołęka

Diagnostyka kardiologiczna ma ogromne znaczenie w profilaktyce oraz leczeniu chorób sercowo-naczyniowych.

Regularne badania u kardiologa w Ostrołęce umożliwiają szybkie wykrycie choroby na jej wczesnym etapie oraz zastosowanie optymalnie dostosowanego leczenia.

Kardiolog Ostrołęka - badania Ostrołęka

W naszym Centrum Medycznym w Ostrołęce znajduje się Przychodnia Kardiologiczna - Diagnostyka kardiologiczna - badania. Na wizytę w poradni kardiologicznej w Ostrołęce możesz umówić się przez Internet lub kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz lekarz specjalista - kardiolog w miejscowości Ostrołęka jest dostępny w terminach, które wygodnie sprawdzisz Online.

Przychodnia kardiologiczna - badania Ostrołęka

Do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce w krótkim czasie dojedziesz również z miejscowości: Łomża, Ostrów Mazowiecka, Różan, Przasnysz i Myszyniec, a także z miejscowości w powiecie ostrołęckim takich jak: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń oraz Troszyn.

Diagnostyka kardiologiczna - badania w Ostrołęce

Dojazd komunikacją miejską do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce - Przychodni kardiologicznej: Linie  autobusowe nr 1, 4, 5, 7, 8, 17, 20, 21. Przystanek "11 listopada - 03" przy rondzie Niedziałkowskiej.

diagnost-kardio

Centrum Medyczne w Ostrołęce

Usługi medyczne, które świadczą nasi specjaliści:

echo serca - jest nieinwazyjnym badaniem serca, wykorzystującym zjawisko echa ultradźwięków,
próba wysiłkowa - badanie umożliwia ocenę pracy serca w trakcie zwiększonego zapotrzebowania mięśnia sercowego na tlen,
holter EKG - bada czynność elektryczną serca w długim czasie, umożliwia diagnostykę zaburzeń rytmu serca, zmian niedokrwiennych oraz pojawiających się pauz w pracy serca,
holter RR - jest badaniem diagnostycznym polegającym na automatycznym, całodobowym pomiarze ciśnienia tętniczego krwi, przy pomocy przenośnego rejestratora.

Poradnia

Konsultacje

Cezary Wojtyła

lek.

Cezary Wojtyła

lek.

Cezary Wojtyła

lek.

Cezary Wojtyła

lek.

Partnerzy Centrum Medycznego w Ostrołęce
Dermatolog, Kardiolog, Laryngolog, Okulista, Ginekolog, Neurolog, Endokrynolog, Urolog, Chirurg, Ortopeda, Chirurg naczyniowy, Nefrolog, Internista
Google Maps