Poradnia

Diagnostyka kardiologiczna

Diagnostyka kardiologiczna ma ogromne znaczenie w profilaktyce oraz leczeniu chorób sercowo-naczyniowych.

Regularne badania kardiologiczne umożliwiają szybkie wykrycie choroby na jej wczesnym etapie oraz zastosowanie optymalnie dostosowanego leczenia.

Diagnostyka kardiologiczna - badania Ostrołęka

W naszym Centrum Medycznym w Ostrołęce znajduje się Przychodnia Kardiologiczna - Diagnostyka kardiologiczna - badania. Na wizytę w poradni kardiologicznej w Ostrołęce możesz umówić się przez Internet lub kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz lekarz specjalista - kardiolog w miejscowości Ostrołęka jest dostępny w terminach, które wygodnie sprawdzisz Online.

Diagnostyka kardiologiczna - badania Ostrołęka

Do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce w krótkim czasie dojedziesz również z miejscowości: Łomża, Ostrów Mazowiecka, Różan, Przasnysz i Myszyniec, a także z miejscowości w powiecie ostrołęckim takich jak: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń oraz Troszyn.

Diagnostyka kardiologiczna - badania w Ostrołęce

Dojazd komunikacją miejską do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce - Przychodni kardiologicznej: Linie  autobusowe nr 1, 4, 5, 7, 8, 17, 20, 21. Przystanek "11 listopada - 03" przy rondzie Niedziałkowskiej.

diagnost-kardio
Umów
wizytę
on-line

Centrum Medyczne w Ostrołęce

Usługi medyczne, które świadczą nasi specjaliści:

echo serca - jest nieinwazyjnym badaniem serca, wykorzystującym zjawisko echa ultradźwięków,
próba wysiłkowa - badanie umożliwia ocenę pracy serca w trakcie zwiększonego zapotrzebowania mięśnia sercowego na tlen,
holter EKG - bada czynność elektryczną serca w długim czasie, umożliwia diagnostykę zaburzeń rytmu serca, zmian niedokrwiennych oraz pojawiających się pauz w pracy serca,
holter RR - jest badaniem diagnostycznym polegającym na automatycznym, całodobowym pomiarze ciśnienia tętniczego krwi, przy pomocy przenośnego rejestratora.
Partnerzy Centrum Medycznego w Ostrołęce
Pozwól Nam zadbać o Twoje zdrowie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.