Poradnia

Dietetyk Ostrołęka

Poradnia dietetyczna zapewnia kompleksowe i profesjonalne doradztwo w zakresie zasad prawidłowego żywienia. Oferujemy specjalistyczne konsultacje dietetyczne. Wizyta obejmuje szczegółowy wywiad żywieniowy, analizę składu ciała, skierowanie na niezbędne badania, ustalenie kierunku diety oraz zalecenia.

Nasi dietetycy przygotowują indywidualne, zbilansowane plany dietetyczne dostosowane do preferencji smakowych, umiejętności, ilości czasu w ciągu dnia na przygotowanie posiłków oraz uwzględniające aktualne problemy zdrowotne.

Dietetyk Ostrołęka

W naszym Centrum Medycznym w Ostrołęce znajduje się Przychodnia Dietetyczna. Na wizytę w poradni dietetycznej w Ostrołęce możesz umówić się przez Internet lub kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz specjalista - dietetyk w miejscowości Ostrołęka jest dostępny w terminach, które wygodnie sprawdzisz Online.

Poradnia Dietetyczna Ostrołęka

Do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce w krótkim czasie dojedziesz również z miejscowości: Łomża, Ostrów Mazowiecka, Różan, Przasnysz i Myszyniec, a także z miejscowości w powiecie ostrołęckim takich jak: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń oraz Troszyn.

Przychodnia Dietetyczna w Ostrołęce

Dojazd komunikacją miejską do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce - Przychodni dietetycznej: Linie  autobusowe nr 1, 4, 5, 7, 8, 17, 20, 21. Przystanek "11 listopada - 03" przy rondzie Niedziałkowskiej.

dietetyczne

Poradnia

Konsultacje

Cezary Wojtyła

mgr

Partnerzy Centrum Medycznego w Ostrołęce
Dermatolog, Kardiolog, Laryngolog, Okulista, Ginekolog, Neurolog, Endokrynolog, Urolog, Chirurg, Ortopeda, Chirurg naczyniowy, Nefrolog, Internista
Google Maps