Poradnia

Przychodnia Ginekologiczno – Położnicza

Dla wszystkich pań szukających gabinetu, w którym przyjmuje profesjonalny i zaufany ginekolog Ostrołęka okaże się odpowiednim miastem.

W naszej poradni ginekologicznej przyjmują lekarze posiadający szerokie kwalifikacje, doświadczenie oraz wiedzę z obszaru ginekologii oraz położnictwa. Do każdej pacjentki podchodzą indywidualnie.

Poradnia oferuje również badania profilaktyczne jak i diagnostyczne: USG ginekologiczne przez powłoki brzuszne, USG transvaginalne, USG ciąży, cytologię, badania laboratoryjne, USG piersi, KTG.

Ginekolog, Położna Ostrołęka

W naszym Centrum Medycznym w Ostrołęce znajduje się Przychodnia Ginekologiczna Położnicza. Na wizytę w poradni Ginekologiczno - Położniczej w Ostrołęce możesz umówić się przez Internet lub kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz lekarz specjalista - ginekolog w miejscowości Ostrołęka jest dostępny w terminach, które wygodnie sprawdzisz Online.

Poradnia Ginekologiczno - Położnicza Ostrołęka

Do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce w krótkim czasie dojedziesz również z miejscowości: Łomża, Ostrów Mazowiecka, Różan, Przasnysz i Myszyniec, a także z miejscowości w powiecie ostrołęckim takich jak: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń oraz Troszyn.

Przychodnia Ginekologiczna - Położnicza w Ostrołęce

Dojazd komunikacją miejską do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce - Przychodni ginekologiczno - położniczej : Linie  autobusowe nr 1, 4, 5, 7, 8, 17, 20, 21. Przystanek "11 listopada - 03" przy rondzie Niedziałkowskiej.

ginekologiczno

Centrum Medyczne w Ostrołęce

Usługi medyczne, które świadczą nasi specjaliści:

poradnictwo i konsultacje ginekologiczne oraz położnicze
diagnostyka i leczenie niepłodności
diagnostyka wczesnej ciąży
prowadzenie ciąży
opieka po porodzie
dobór nowoczesnej i skutecznej metody antykoncepcji
pomoc w dolegliwościach okołomenopauzalnych
profilaktyka raka szyjki macicy, jajników oraz sutka
regulacja zaburzeń miesiączkowania
planowanie ciąży za pomocą naturalnych metod
leczenie infekcji i zakażeń narządów rodnych
nieinwazyjne, genetyczne badania prenatalne NIFTY. Przedmiotem badania jest próbka ok. 10 ml krwi pobrana z żyły łokciowej kobiety. Wyizolowane DNA dziecka zostaje poddane ocenie w kierunku poprawności budowy chromosomów. Wynik badania dostępny jest po ok. 10 dniach roboczych.
leczenie endometriozy
leczenie niepłodności

Poradnia

Konsultacje

Cezary Wojtyła

lek.

Cezary Wojtyła

lek.

Cezary Wojtyła

lek.

Cezary Wojtyła

lek.

Cezary Wojtyła

dr n. med.

leczenie niepłodności, endometrioza

Partnerzy Centrum Medycznego w Ostrołęce
Pozwól Nam zadbać o Twoje zdrowie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.