Poradnia

Laryngolog Ostrołęka

Laryngolog w Ostrołęce zajmuje się leczeniem wrażliwych narządów w obrębie głowy i szyi – ucha, gardła, krtani, zatok oraz nosa. Konsultacji wymagają zarówno nagłe nieprawidłowości w ich funkcjonowaniu, jak i przedłużające się stany zapalne.

Poradnia laryngologiczna w Ostrołęce zapewnia drobiazgową diagnostykę, dyskretną atmosferę oraz gwarancję pomocnego, wykwalifikowanego personelu. Dbamy o dobry kontakt z pacjentem, dzięki czemu osoby, które nam zaufały otrzymują rzetelne informacje na temat stanu swojego zdrowia. Laryngolog w Ostrołęce zaprasza osoby borykające się z problemem chrapania, bólem zatok, uczuciem dyskomfortu w obrębie nosa, uszu, trudności z przełykaniem czy nawracającymi infekcjami gardła.

Laryngolog Ostrołęka


W naszym Centrum Medycznym w Ostrołęce znajduje się Przychodnia Laryngologiczna. Na wizytę w poradni laryngologicznej w Ostrołęce możesz umówić się przez Internet lub kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz lekarz specjalista - laryngolog w miejscowości Ostrołęka jest dostępny w terminach, które wygodnie sprawdzisz Online.

Poradnia Laryngologiczna Ostrołęka


Do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce w krótkim czasie dojedziesz również z miejscowości: Łomża, Ostrów Mazowiecka, Różan, Przasnysz i Myszyniec, a także z miejscowości w powiecie ostrołęckim takich jak: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń oraz Troszyn.

Przychodnia Laryngologiczna w Ostrołęce


Dojazd komunikacją miejską do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce - Przychodni laryngologicznej: Linie  autobusowe nr 1, 4, 5, 7, 8, 17, 20, 21. Przystanek "11 listopada - 03" przy rondzie Niedziałkowskiej.

laryngolog (1)

Poradnia

Konsultacje

Cezary Wojtyła

lek.

Partnerzy Centrum Medycznego w Ostrołęce
Dermatolog, Kardiolog, Laryngolog, Okulista, Ginekolog, Neurolog, Endokrynolog, Urolog, Chirurg, Ortopeda, Chirurg naczyniowy, Nefrolog, Internista
Google Maps