Poradnia

Nefrolog Ostrołęka

Poradnia nefrologiczna w Ostrołęce specjalizuje się w chorobach układu moczowego oraz nerek. Prawidłowe funkcjonowanie nerek jest niezbędne dla właściwej pracy całego organizmu, gdyż spełniają one funkcję: regulacyjną, wydalniczą i endokrynną. Lekarze nefrolodzy w Ostrołęce zwykle podejmują leczenie zachowawcze, które jest prowadzone przez lekarzy z różnych dziedzin.

Nefrolog w Ostrołęce współpracuje z radiologami i urologami zapewniając kompleksową opiekę.

Nefrolog Ostrołęka

W naszym Centrum Medycznym w Ostrołęce znajduje się Przychodnia Nefrologiczna. Na wizytę w poradni nefrologicznej w Ostrołęce możesz umówić się przez Internet lub kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz lekarz specjalista - nefrolog w miejscowości Ostrołęka jest dostępny w terminach, które wygodnie sprawdzisz Online.

Poradnia Nefrologiczna Ostrołęka

Do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce w krótkim czasie dojedziesz również z miejscowości: Łomża, Ostrów Mazowiecka, Różan, Przasnysz i Myszyniec, a także z miejscowości w powiecie ostrołęckim takich jak: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń oraz Troszyn.

Przychodnia Nefrologiczna w Ostrołęce

Dojazd komunikacją miejską do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce - Przychodni nefrologicznej: Linie  autobusowe nr 1, 4, 5, 7, 8, 17, 20, 21. Przystanek "11 listopada - 03" przy rondzie Niedziałkowskiej.

nefrolog

Poradnia

Konsultacje

Cezary Wojtyła

lek.

Partnerzy Centrum Medycznego w Ostrołęce
Dermatolog, Kardiolog, Laryngolog, Okulista, Ginekolog, Neurolog, Endokrynolog, Urolog, Chirurg, Ortopeda, Chirurg naczyniowy, Nefrolog, Internista
Google Maps