Poradnia

Neurolog Ostrołęka

Konsultacje neurologa w Ostrołęce dotyczą schorzeń układu nerwowego, bólu głowy, kręgosłupa. Na podstawie zebranego wywiadu, badania przedmiotowego i wyników badań diagnostycznych neurolog w Ostrołęce ustala przyczynę zaburzeń oraz jednostkę chorobową. Niepokojące objawy nieurologiczne, z którymi należy zgłosić się na konsultacje lekarską to: bóle i zawroty głowy, problemy z utrzymaniem równowagi, mrowienie kończyn, pogarszanie pamięci, skurcze i drżenie mięśni, zaburzenia snu, bóle kręgosłupa i karku, wzmożona męczliwość.

Zakres usług obejmuje również zabiegi rehabilitacyjne, pomagające w powrocie do sprawności.

Poradnia neurologiczna w Ostrołęce oferuje badania elektrofizjologiczne EMG (badanie mięśni) oraz badanie ENG (badanie nerwów)

Pacjenci umawiający się prywatnie na badanie do neurologa w Ostrołęce nie muszą mieć skierowania. W ramach NFZ wykonujemy badania dla szpitali w Ostrołęce i Ostrowi Mazowieckiej. Pacjenci muszą mieć skierowanie z przychodni danego szpitala (na skierowaniu: pieczątka szpitala – poradni, pieczątka lekarza, data wystawienia skierowania).

Neurolog Ostrołęka

W naszym Centrum Medycznym w Ostrołęce znajduje się Przychodnia Neurologiczna. Na wizytę w poradni neurologicznej w Ostrołęce możesz umówić się przez Internet lub kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz lekarz specjalista - neurolog w miejscowości Ostrołęka jest dostępny w terminach, które wygodnie sprawdzisz Online.

Poradnia Neurologiczna Ostrołęka

Do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce w krótkim czasie dojedziesz również z miejscowości: Łomża, Ostrów Mazowiecka, Różan, Przasnysz i Myszyniec, a także z miejscowości w powiecie ostrołęckim takich jak: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń oraz Troszyn.

Przychodnia Neurologiczna w Ostrołęce

Dojazd komunikacją miejską do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce - Przychodni neurologicznej: Linie  autobusowe nr 1, 4, 5, 7, 8, 17, 20, 21. Przystanek "11 listopada - 03" przy rondzie Niedziałkowskiej.

neurolog

Centrum Medyczne w Ostrołęce

Usługi medyczne, które świadczą nasi specjaliści:

zespół cieśni nadgarstka
próba miasteniczna
próba tężyczkowa
miopatia
polineuropatia
uszkodzenie splotu barkowego
uszkodzenie nerwów rdzeniowych szyjnych
SLA; stwardnienie zanikowe boczne, itp.

Poradnia

Konsultacje

Cezary Wojtyła

lek.

Cezary Wojtyła

lek.

Cezary Wojtyła

lek.

Cezary Wojtyła

lek.

Cezary Wojtyła

lek.

Cezary Wojtyła

lek.

badania EMG ENG i konsultacje

Cezary Wojtyła

lek.

badania EEG i konsultacje

Partnerzy Centrum Medycznego w Ostrołęce
Dermatolog, Kardiolog, Laryngolog, Okulista, Ginekolog, Neurolog, Endokrynolog, Urolog, Chirurg, Ortopeda, Chirurg naczyniowy, Nefrolog, Internista
Google Maps