Poradnia

Okulista Ostrołęka

Okulista w Ostrołęce zajmuje się leczeniem wad wzroku oraz chorób narządów wzroku, takich jak zez, jaskra, zaćma, zapalenie spojówek, zwyrodnienie plamki żółtej, nowotwór i wielu innych.

Regularna kontrola oczu jest również bardzo istotna w przypadku osób posiadających genetyczne obciążenie chorób i wad wzroku.

Głównymi usługami świadczonymi w poradni okulistycznej w Ostrołęce są: diagnostyka i leczenie chorób przedniego i tylnego odcinka oka, badania okresowe okulistyczne, dobór korekcji okularowej, badanie dna oka, usuwanie ciał obcych, pomiar ciśnienia oka, test Schirmera. W poradni okulistycznej w Ostrołęce badania odbywają się na wysokospecjalistycznym sprzęcie firmy Nidek.

Z całą pewnością należy skontaktować się z okulistą w Ostrołęce zauważając u siebie: pogorszenie ostrości wzroku, przekrwienie oka, podwójne widzenie, pojawienie się tzw „mroczków” przed oczami, światłowstręt, zaburzenia pola widzenia, swędzenie i pieczenia gałki ocznej, mrużenie oczu podczas czytania, częste mruganie, silny ból oczodołu, silne i uporczywe bóle głowy.

Okulista Ostrołęka

W naszym Centrum Medycznym w Ostrołęce znajduje się Przychodnia Okulistyczna. Na wizytę w poradni okulistycznej w Ostrołęce możesz umówić się przez Internet lub kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz lekarz specjalista - okulista w miejscowości Ostrołęka jest dostępny w terminach, które wygodnie sprawdzisz Online.

Poradnia Okulistyczna Ostrołęka

Do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce w krótkim czasie dojedziesz również z miejscowości: Łomża, Ostrów Mazowiecka, Różan, Przasnysz i Myszyniec, a także z miejscowości w powiecie ostrołęckim takich jak: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń oraz Troszyn.

Przychodnia Okulistyczna w Ostrołęce

Dojazd komunikacją miejską do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce - Przychodni okulistycznej: Linie  autobusowe nr 1, 4, 5, 7, 8, 17, 20, 21. Przystanek "11 listopada - 03" przy rondzie Niedziałkowskiej.

Okulista_centrummedyczne

Poradnia

Konsultacje

Cezary Wojtyła

dr

Partnerzy Centrum Medycznego w Ostrołęce
Dermatolog, Kardiolog, Laryngolog, Okulista, Ginekolog, Neurolog, Endokrynolog, Urolog, Chirurg, Ortopeda, Chirurg naczyniowy, Nefrolog, Internista
Google Maps