Poradnia

Ortodonta Ostrołęka

Ortodoncja jest działem stomatologii skupionym na leczeniu wad zgryzu i szczękowo-twarzowych oraz korygowaniu nieprawidłowości zębowych. Stawiamy na kompleksową diagnostykę, zrozumienie potrzeb pacjenta i indywidualne rozwiązania dostosowane do rodzaju wady oraz wieku pacjenta. Dzięki zastosowaniu leczenia ortodontycznego w Ostrołęce pacjenci mogą uniknąć poważnych problemów zdrowotnych, poprawia się jakość ich życia oraz estetyka uśmiechu.

Dobrze przeprowadzone leczenie, choć czasochłonne, niweluje kompleksy, a pacjenci mogą szeroko uśmiechać się bez skrępowania.

Ortodonta w Ostrołęce oferujemy leczenie dorosłych i dzieci, aparatami stałymi i zdejmowanymi.

W Centrum Medycznym Ostrołęka istnieje możliwość wykonania zdjęcia pantomograficznego oraz zdjęcia cefalometrycznego twarzoczaszki.

Zobacz także poradnię stomatologiczną

Ortodonta Ostrołęka

W naszym Centrum Medycznym w Ostrołęce znajduje się Przychodnia Ortodontyczna. Na wizytę w poradni ortodontycznej w Ostrołęce możesz umówić się przez Internet lub kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz lekarz specjalista - ortodonta w miejscowości Ostrołęka jest dostępny w terminach, które wygodnie sprawdzisz Online.

Poradnia Ortodontyczna Ostrołęka

Do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce w krótkim czasie dojedziesz również z miejscowości: Łomża, Ostrów Mazowiecka, Różan, Przasnysz i Myszyniec, a także z miejscowości w powiecie ostrołęckim takich jak: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń oraz Troszyn.

Przychodnia Ortodontyczna w Ostrołęce

Dojazd komunikacją miejską do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce - Przychodni ortodontycznej: Linie  autobusowe nr 1, 4, 5, 7, 8, 17, 20, 21. Przystanek "11 listopada - 03" przy rondzie Niedziałkowskiej.

ortodonta (1)
Umów
wizytę

Poradnia

Konsultacje

Cezary Wojtyła

lek. stom.

Agnieszka-Suska Szałkowska
Partnerzy Centrum Medycznego w Ostrołęce
Dermatolog, Kardiolog, Laryngolog, Okulista, Ginekolog, Neurolog, Endokrynolog, Urolog, Chirurg, Ortopeda, Chirurg naczyniowy, Nefrolog, Internista
Google Maps