Poradnia

Przychodnia Ortodontyczna

Ortodoncja jest działem stomatologii skupionym na leczeniu wad zgryzu i szczękowo-twarzowych oraz korygowaniu nieprawidłowości zębowych. Stawiamy na kompleksową diagnostykę, zrozumienie potrzeb pacjenta i indywidualne rozwiązania dostosowane do rodzaju wady oraz wieku pacjenta. Dzięki zastosowaniu leczenia ortodontycznego pacjenci mogą uniknąć poważnych problemów zdrowotnych, poprawia się jakość ich życia oraz estetyka uśmiechu.

Dobrze przeprowadzone leczenie, choć czasochłonne, niweluje kompleksy, a pacjenci mogą szeroko uśmiechać się bez skrępowania.

Oferujemy leczenie ortodontyczne dorosłych i dzieci, aparatami stałymi i zdejmowanymi.

 

Zobacz także poradnię stomatologiczną

Ortodonta Ostrołęka

W naszym Centrum Medycznym w Ostrołęce znajduje się Przychodnia Ortodontyczna. Na wizytę w poradni ortodontycznej w Ostrołęce możesz umówić się przez Internet lub kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz lekarz specjalista - ortodonta w miejscowości Ostrołęka jest dostępny w terminach, które wygodnie sprawdzisz Online.

Poradnia Ortodontyczna Ostrołęka

Do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce w krótkim czasie dojedziesz również z miejscowości: Łomża, Ostrów Mazowiecka, Różan, Przasnysz i Myszyniec, a także z miejscowości w powiecie ostrołęckim takich jak: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń oraz Troszyn.

Przychodnia Ortodontyczna w Ostrołęce

Dojazd komunikacją miejską do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce - Przychodni ortodontycznej: Linie  autobusowe nr 1, 4, 5, 7, 8, 17, 20, 21. Przystanek "11 listopada - 03" przy rondzie Niedziałkowskiej.

ortodonta (1)
Umów
wizytę

Poradnia

Konsultacje

Cezary Wojtyła

lek. stom.

Agnieszka-Suska Szałkowska
Partnerzy Centrum Medycznego w Ostrołęce
Pozwól Nam zadbać o Twoje zdrowie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.