Poradnia

Ortopeda Ostrołęka

Do wizyty u ortopedy w Ostrołęce powinny skłonić dolegliwości bólowe zlokalizowane w obrębie narządów ruchu. Należy pamiętać, że urazy wymagają pilnego zabezpieczenia, zwłaszcza jeśli uszkodzeniu towarzyszy obrzęk, zaczerwienienie, uczucie mrowienia. Ortopeda w Ostrołęce pomoże również w przypadku bólów przewlekłych, które mogą mieć związek m. in. z wykonywaną pracą, np. bóle kręgosłupa u osób spędzających dużo czasu przed komputerem.

Po zebraniu wywiadu i przeprowadzeniu badań diagnostycznych nasi lekarze ortopedzi w Ostrołęce zapewniają kompleksową opiekę wraz z zaplanowaniem farmakoterapii oraz rehabilitacji i regularnym monitorowaniem efektywności wdrożonych działań.

Ortopeda Ostrołęka

W naszym Centrum Medycznym w Ostrołęce znajduje się Przychodnia Ortopedyczna. Na wizytę w poradni ortopedycznej w Ostrołęce możesz umówić się przez Internet lub kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz lekarz specjalista - ortopeda w miejscowości Ostrołęka jest dostępny w terminach, które wygodnie sprawdzisz Online.

Poradnia Ortopedyczna Ostrołęka

Do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce w krótkim czasie dojedziesz również z miejscowości: Łomża, Ostrów Mazowiecka, Różan, Przasnysz i Myszyniec, a także z miejscowości w powiecie ostrołęckim takich jak: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń oraz Troszyn.

Przychodnia Ortopedyczna w Ostrołęce

Dojazd komunikacją miejską do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce - Przychodni ortopedycznej: Linie  autobusowe nr 1, 4, 5, 7, 8, 17, 20, 21. Przystanek "11 listopada - 03" przy rondzie Niedziałkowskiej.

ortopedyczna

Centrum Medyczne w Ostrołęce

Usługi medyczne, które świadczą nasi specjaliści:

blokady dostawowe
zabieg z osocza bogatopłytkowego PRP wykorzystywany w trakcie leczenia uszkodzeń zwyrodnieniowych, który pozytywnie wpływa na proces gojenia uszkodzonych tkanek i pomaga w ich odbudowie

Poradnia

Konsultacje

Cezary Wojtyła

lek.

leczenie schorzeń kręgosłupa

Cezary Wojtyła

lek.

Cezary Wojtyła

lek.

Cezary Wojtyła

lek.

Partnerzy Centrum Medycznego w Ostrołęce
Dermatolog, Kardiolog, Laryngolog, Okulista, Ginekolog, Neurolog, Endokrynolog, Urolog, Chirurg, Ortopeda, Chirurg naczyniowy, Nefrolog, Internista
Google Maps