Poradnia

Endokrynolog Ostrołęka

Poradnia endokrynologiczna w Ostrołęce świadczy usługi w zakresie diagnostyki oraz leczenia zaburzeń funkcjonowania układu dokrewnego. W naszym Centrum Medycznym w Ostrołęce wykonają Państwo wszystkie badania niezbędne do przeprowadzenia prawidłowej terapii, takie jak: USG tarczycy, węzłów chłonnych i jamy brzusznej, badania krwi oraz biopsję cienkoigłową tarczycy.

Endokrynolog w Ostrołęce zajmuje się kompleksowym leczeniem chorób tarczycy, przytarczyc, przysadki mózgowej, nadnerczy, trzustki, zaburzeń hormonalnych, guzów, zespołów androgennych, ginekomastii oraz zaburzeń dojrzewania u dzieci i młodzieży. Zapewniamy Państwu profesjonalną opiekę specjalistyczną na wysokim poziomie i gwarancję niezbędnej pomocy.

Endrokrynolog Ostrołęka

W naszym Centrum Medycznym w Ostrołęce znajduje się Przychodnia Endokrynologiczna. Na wizytę w poradni endokrynologicznej w Ostrołęce możesz umówić się przez Internet lub kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz lekarz specjalista - endokrynolog w miejscowości Ostrołęka jest dostępny w terminach, które wygodnie sprawdzisz Online.

Poradnia Endokrynologiczna Ostrołęka

Do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce w krótkim czasie dojedziesz również z miejscowości: Łomża, Ostrów Mazowiecka, Różan, Przasnysz i Myszyniec, a także z miejscowości w powiecie ostrołęckim takich jak: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń oraz Troszyn.

Przychodnia Endokrynologiczna w Ostrołęce

Dojazd komunikacją miejską do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce - Przychodni endokrynologicznej: Linie  autobusowe nr 1, 4, 5, 7, 8, 17, 20, 21. Przystanek "11 listopada - 03" przy rondzie Niedziałkowskiej.

endokrynolog

Poradnia

Konsultacje

Cezary Wojtyła

prof. dr hab. n. med.

Cezary Wojtyła

lek.

Partnerzy Centrum Medycznego w Ostrołęce
Dermatolog, Kardiolog, Laryngolog, Okulista, Ginekolog, Neurolog, Endokrynolog, Urolog, Chirurg, Ortopeda, Chirurg naczyniowy, Nefrolog, Internista
Google Maps