Poradnia

Przychodnia Kardiologiczna

W zakresie poradni kardiologicznej oferujemy doświadczony i wykwalifikowany zespół specjalistów. Kardiolog zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób serca, układu wieńcowego i układu krwionośnego. Wykonają u nas Państwo takie badania jak: EKG spoczynkowe, próbę wysiłkową, echo serca z kolorowym dopplerem, holter RR (ciśnieniowy), holter EKG (rytmu serca).

Pacjenci zgłaszają się do nas z różnymi schorzeniami: arytmią serca, wadami serca, tętniakiem, zakrzepicą, chorobami wieńcowymi, chorobami układu krążenia, nadciśnieniem tętniczym, niewydolnością serca, zapaleniem mięśnia sercowego, zapaleniem osierdzia, zaburzeniami rytmu serca, nerwicami serca oraz innymi schorzeniami kardiologicznymi.

Kardiolog Ostrołęka

W naszym Centrum Medycznym w Ostrołęce znajduje się Przychodnia Kardiologiczna. Na wizytę w poradni kardiologicznej w Ostrołęce możesz umówić się przez Internet lub kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz lekarz specjalista - kardiolog w miejscowości Ostrołęka jest dostępny w terminach, które wygodnie sprawdzisz Online.

Poradnia Kardiologiczna Ostrołęka

Do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce w krótkim czasie dojedziesz również z miejscowości: Łomża, Ostrów Mazowiecka, Różan, Przasnysz i Myszyniec, a także z miejscowości w powiecie ostrołęckim takich jak: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń oraz Troszyn.

Przychodnia Kardiologiczna w Ostrołęce

Dojazd komunikacją miejską do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce - Przychodni kardiologicznej: Linie  autobusowe nr 1, 4, 5, 7, 8, 17, 20, 21. Przystanek "11 listopada - 03" przy rondzie Niedziałkowskiej.

kardiolog

Poradnia

Konsultacje

Cezary Wojtyła

lek.

Cezary Wojtyła

lek.

Cezary Wojtyła

lek.

Cezary Wojtyła

lek.

Partnerzy Centrum Medycznego w Ostrołęce
Pozwól Nam zadbać o Twoje zdrowie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.