Poradnia

Kardiolog Ostrołęka

Kardiolog w Ostrołęce zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób serca, układu wieńcowego i układu krwionośnego. W przychodni kardiologicznej w Ostrołęce wykonają Państwo takie badania jak: EKG spoczynkowe, próbę wysiłkową, echo serca z kolorowym dopplerem, holter RR (ciśnieniowy), holter EKG (rytmu serca).

W zakresie poradni kardiologicznej oferujemy doświadczony i wykwalifikowany zespół specjalistów.

Do kardiologa w Ostrołęce zgłaszają się pacjenci z różnymi schorzeniami: arytmią serca, wadami serca, tętniakiem, zakrzepicą, chorobami wieńcowymi, chorobami układu krążenia, nadciśnieniem tętniczym, niewydolnością serca, zapaleniem mięśnia sercowego, zapaleniem osierdzia, zaburzeniami rytmu serca, nerwicami serca oraz innymi schorzeniami kardiologicznymi.

Kardiolog Ostrołęka


W naszym Centrum Medycznym w Ostrołęce znajduje się Przychodnia Kardiologiczna. Na wizytę w poradni kardiologicznej w Ostrołęce możesz umówić się przez Internet lub kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz lekarz specjalista - kardiolog w miejscowości Ostrołęka jest dostępny w terminach, które wygodnie sprawdzisz Online.

Poradnia Kardiologiczna Ostrołęka


Do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce w krótkim czasie dojedziesz również z miejscowości: Łomża, Ostrów Mazowiecka, Różan, Przasnysz i Myszyniec, a także z miejscowości w powiecie ostrołęckim takich jak: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń oraz Troszyn.

Przychodnia Kardiologiczna w Ostrołęce


Dojazd komunikacją miejską do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce - Przychodni kardiologicznej: Linie  autobusowe nr 1, 4, 5, 7, 8, 17, 20, 21. Przystanek "11 listopada - 03" przy rondzie Niedziałkowskiej.

kardiolog

Poradnia

Konsultacje

Cezary Wojtyła

lek.

Cezary Wojtyła

lek.

Cezary Wojtyła

lek.

Cezary Wojtyła

lek.

Partnerzy Centrum Medycznego w Ostrołęce
Dermatolog, Kardiolog, Laryngolog, Okulista, Ginekolog, Neurolog, Endokrynolog, Urolog, Chirurg, Ortopeda, Chirurg naczyniowy, Nefrolog, Internista
Google Maps