Poradnia

Dermatolog Ostrołęka

Dermatolog w Ostrołęce to lekarz, który specjalizuje się w diagnostyce, leczeniu i profilaktyce chorób skóry, paznokci i włosów.

Wizytę w poradni dermatologicznej w Ostrołęce zaleca się każdej osobie, która zaobserwuje u siebie: różnego rodzaju zmiany skórne (zaskórniki, pryszcze, pęcherze, krostki, nadżerki), pogorszenie stanu skóry (nadmierne przesuszenie, nadwrażliwość), nadmierne łuszczenie się naskórka, nadmierny łojotok, łupież i szybkie przetłuszczanie się włosów, nadmierne wypadanie włosów, nowe znamiona i brodawki, świąd skóry, pogorszenie się stanu paznokci lub zmianę ich wyglądu.

Raz w roku, najlepiej w okresie jesienno-zimowym, warto wykonać dermatoskopię. Jest  to badanie znamion na skórze przy zastosowaniu specjalnego sprzętu, który pozwala  wielokrotnie powiększyć zmiany i wykryć ich ewentualne niepokojące cechy. Badanie dermatoskopowe jest bezbolesne i trwa kilka minut.

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy doświadczonego dermatologa w Ostrołęce, zapraszamy do Centrum Medycznego w Ostrołęce przy ulicy 11 Listopada 51 w Ostrołęce, aby dokładnie zdiagnozować Twój problem.

Specjalista przeprowadzi szczegółowy wywiad, zbada, udzieli pomocy i jeśli zajdzie taka potrzeba usunie patologiczną zmianę skórną, która zostanie poddana badaniu histopatologicznemu.

Dermatolog Ostrołęka

W naszym Centrum Medycznym w Ostrołęce znajduje się Przychodnia Dermatologiczna. Na wizytę w poradni dermatologa w Ostrołęce możesz umówić się przez Internet lub kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz lekarz specjalista - dermatolog w miejscowości Ostrołęka jest dostępny w terminach, które wygodnie sprawdzisz Online.

Poradnia Dermatologiczna Ostrołęka

Do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce w krótkim czasie dojedziesz również z miejscowości: Łomża, Ostrów Mazowiecka, Różan, Przasnysz i Myszyniec, a także z miejscowości w powiecie ostrołęckim takich jak:

Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń oraz Troszyn.

Przychodnia Dermatologiczna w Ostrołęce

Dojazd komunikacją miejską do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce - Przychodni laryngologicznej: Linie  autobusowe nr 1, 4, 5, 7, 8, 17, 20, 21. Przystanek "11 listopada - 03" przy rondzie Niedziałkowskiej.

Dermatolog Ostrołęka

Poradnia

Konsultacje

Cezary Wojtyła

lek.

Partnerzy Centrum Medycznego w Ostrołęce
Dermatolog, Kardiolog, Laryngolog, Okulista, Ginekolog, Neurolog, Endokrynolog, Urolog, Chirurg, Ortopeda, Chirurg naczyniowy, Nefrolog, Internista
Google Maps