Poradnia

Rehabilitacja Ostrołęka

Nasza Poradnia Rehabilitacyjna w Ostrołęce to zespół doświadczonych i doskonale wykształconych fizjoterapeutów, którzy cenią rzetelność i życzliwość wobec naszych Pacjentów.

Nieustannie doskonalimy proces podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług i zmieniamy się, dostosowując się do Państwa potrzeb.

Rehabilitacja Ostrołęka

W naszym Centrum Medycznym w Ostrołęce znajduje się Przychodnia Rehabilitacji. Na wizytę w poradni rehabilitacji w Ostrołęce możesz umówić się przez Internet lub kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz specjalista - rehabilitant w miejscowości Ostrołęka jest dostępny w terminach, które wygodnie sprawdzisz Online.

Poradnia Rehabilitacji Ostrołęka

Do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce w krótkim czasie dojedziesz również z miejscowości: Łomża, Ostrów Mazowiecka, Różan, Przasnysz i Myszyniec, a także z miejscowości w powiecie ostrołęckim takich jak: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń oraz Troszyn.

Przychodnia Rehabilitacji w Ostrołęce

Dojazd komunikacją miejską do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce - Przychodni rehabilitacji: Linie  autobusowe nr 1, 4, 5, 7, 8, 17, 20, 21. Przystanek "11 listopada - 03" przy rondzie Niedziałkowskiej.

rehabilitacji

Centrum Medyczne w Ostrołęce

Usługi medyczne, które świadczą nasi specjaliści:

masaż
terapia manualna
ćwiczenia ogólnousprawniające
terapia neurorozwojowa dzieci

Poradnia

Konsultacje

Cezary Wojtyła

mgr

wady postawy, rehabilitacja neurologiczna

Cezary Wojtyła

mgr

zespoły bólowe kręgosłupa, rehabilitacja urazowa

Partnerzy Centrum Medycznego w Ostrołęce
Dermatolog, Kardiolog, Laryngolog, Okulista, Ginekolog, Neurolog, Endokrynolog, Urolog, Chirurg, Ortopeda, Chirurg naczyniowy, Nefrolog, Internista
Google Maps