Poradnia

Rehabilitacja Ostrołęka

Nasza Poradnia Rehabilitacyjna w Ostrołęce to zespół doświadczonych i doskonale wykształconych fizjoterapeutów, którzy cenią rzetelność i życzliwość wobec naszych Pacjentów.

Nieustannie doskonalimy proces podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług i zmieniamy się, dostosowując się do Państwa potrzeb.

Rehabilitacja Ostrołęka

W naszym Centrum Medycznym w Ostrołęce znajduje się Przychodnia Rehabilitacji. Na wizytę w poradni rehabilitacji w Ostrołęce możesz umówić się przez Internet lub kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz specjalista - rehabilitant w miejscowości Ostrołęka jest dostępny w terminach, które wygodnie sprawdzisz Online.

Poradnia Rehabilitacji Ostrołęka

Do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce w krótkim czasie dojedziesz również z miejscowości: Łomża, Ostrów Mazowiecka, Różan, Przasnysz i Myszyniec, a także z miejscowości w powiecie ostrołęckim takich jak: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń oraz Troszyn.

Przychodnia Rehabilitacji w Ostrołęce

Dojazd komunikacją miejską do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce - Przychodni rehabilitacji: Linie  autobusowe nr 1, 4, 5, 7, 8, 17, 20, 21. Przystanek "11 listopada - 03" przy rondzie Niedziałkowskiej.

rehabilitacji

Centrum Medyczne w Ostrołęce

Usługi medyczne, które świadczą nasi specjaliści:

fala uderzeniowa
laseroterapia
pole magnetyczne
ultradźwięki
prądy
jonoforeza
lampa sollux
krioterapia miejscowa
masaż
terapia manualna
ćwiczenia ogólnousprawniające
terapia neurorozwojowa dzieci

Poradnia

Konsultacje

Cezary Wojtyła

mgr

wady postawy, rehabilitacja neurologiczna

Cezary Wojtyła

mgr

zespoły bólowe kręgosłupa, rehabilitacja urazowa

Cezary Wojtyła

mgr

fizykoterapia, masaż

Partnerzy Centrum Medycznego w Ostrołęce
Dermatolog, Kardiolog, Laryngolog, Okulista, Ginekolog, Neurolog, Endokrynolog, Urolog, Chirurg, Ortopeda, Chirurg naczyniowy, Nefrolog, Internista
Google Maps