Poradnia

Przychodnia Stomatologiczna

Stomatologia to dziedzina zajmująca się budową zębów, przyzębia i jamy ustnej, skupia się na ich leczeniu oraz profilaktyce. Opiera się na kilkunastu specjalizacjach i działach, których założeniem jest kompleksowa opieka stomatologiczna w zależności od potrzeb.

Posiadamy doświadczonych i profesjonalnych lekarzy, którzy z najwyższą troską dbają o uśmiechy naszych pacjentów w każdym wieku.

Oferujemy leczenie zachowawcze, endodontyczne i protetyczne.

 

Zobacz także poradnię orotodontyczną

Stomatolog - Dentysta Ostrołęka

W naszym Centrum Medycznym w Ostrołęce znajduje się Przychodnia Stomatologiczna - Dentystyczna. Na wizytę w poradni stomatologicznej w Ostrołęce możesz umówić się przez Internet lub kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz lekarz specjalista - stomatolog - dentysta w miejscowości Ostrołęka jest dostępny w terminach, które wygodnie sprawdzisz Online.

Poradnia Stomatologiczna - Dentystyczna Ostrołęka

Do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce w krótkim czasie dojedziesz również z miejscowości: Łomża, Ostrów Mazowiecka, Różan, Przasnysz i Myszyniec, a także z miejscowości w powiecie ostrołęckim takich jak: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń oraz Troszyn.

Przychodnia Stomatologiczna - Dentystyczna w Ostrołęce

Dojazd komunikacją miejską do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce - Przychodni stomatologicznej - dentystycznej: Linie  autobusowe nr 1, 4, 5, 7, 8, 17, 20, 21. Przystanek "11 listopada - 03" przy rondzie Niedziałkowskiej.

stomatologiczna
Umów
wizytę

Poradnia

Konsultacje

Cezary Wojtyła

lek. stom.

Przemysław Szcześniak
Cezary Wojtyła

lek. stom.

Agnieszka Świtaj
Partnerzy Centrum Medycznego w Ostrołęce
Pozwól Nam zadbać o Twoje zdrowie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.