Poradnia

Urolog Ostrołęka

Urolog w Ostrołęce zajmuje się problemami związanymi z nieprawidłowym działaniem układu moczowego który dotyka wiele kobiet i mężczyzn. Niektórym schorzeniom można zapobiec, odpowiednio wcześniej odwiedzając specjalistyczny gabinet urologiczny i konsultując dolegliwości z lekarzem. Wszystkie osoby, które zaobserwowały u siebie niepokojące objawy, zapraszamy na wizytę do specjalisty urologa w Ostrołęce.

Konsultacje odbywają się z poszanowaniem godności i intymności pacjenta. Urolog w Ostrołęce zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem schorzeń układu moczowo-płciowego, takich jak, np. nietrzymanie moczu, kamica nerkowa, zakażenie układu moczowego, choroby gruczołu krokowego i wiele innych.

Naszym pacjentom staramy się zapewnić maksimum komfortu, aby wizyta lekarska u urologa nie wywoływała niepotrzebnego stresu. Wykonujemy również zabiegi urologiczne takie jak obrzezanie i plastyka wędzidełka.

Urolog Ostrołęka

W naszym Centrum Medycznym w Ostrołęce znajduje się Przychodnia Urologiczna. Na wizytę w poradni urologicznej w Ostrołęce możesz umówić się przez Internet lub kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz lekarz specjalista - urolog w miejscowości Ostrołęka jest dostępny w terminach, które wygodnie sprawdzisz Online.

Poradnia Urologiczna Ostrołęka

Do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce w krótkim czasie dojedziesz również z miejscowości: Łomża, Ostrów Mazowiecka, Różan, Przasnysz i Myszyniec, a także z miejscowości w powiecie ostrołęckim takich jak: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń oraz Troszyn.

Przychodnia Urologiczna w Ostrołęce

Dojazd komunikacją miejską do naszego Centrum Medycznego w Ostrołęce - Przychodni urologicznej: Linie  autobusowe nr 1, 4, 5, 7, 8, 17, 20, 21. Przystanek "11 listopada - 03" przy rondzie Niedziałkowskiej.

urologiczna

Poradnia

Konsultacje

Cezary Wojtyła

lek.

Cezary Wojtyła

dr n. med.

Partnerzy Centrum Medycznego w Ostrołęce
Dermatolog, Kardiolog, Laryngolog, Okulista, Ginekolog, Neurolog, Endokrynolog, Urolog, Chirurg, Ortopeda, Chirurg naczyniowy, Nefrolog, Internista
Google Maps