Poradnia

lek. Łukasz Antolak

Specjalista ortopeda i chirurg urazowy

Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym oraz chirurgicznym schorzeń i urazów kręgosłupa, takich jak dyskopatie, przepukliny dyskowe, zmiany zwyrodnieniowe, kręgozmyki, kręgoszczeliny, osteoporotyczne i urazowe złamania kręgów, skoliozy oraz deformacji kręgosłupa (choroby Scheuermanna). W swojej praktyce w szerokim zakresie wykorzystuje nowoczesne i małoinwazyjne metody chirurgicznego leczenia kręgosłupa. Współpracuje z licznymi ośrodkami medycznymi zajmującymi się diagnostyką i leczeniem schorzeń kręgosłupa.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych ośrodkach w Polsce i za granicą m.in Basel University Hospital (Szwajcaria), University of Chicago Hospital (USA), Mayo Clinic (Rochester, USA), Nanjing University Hospital (Chiny) i Clinique du Sport (Bordeaux, Francja). Uczestnik licznych zagranicznych i krajowych kursów dotyczących nowoczesnych metod chirurgii kręgosłupa. Jest członkiem krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych m.in. PTOiTr, PTChK, AOSpine oraz członkiem i narodowym reprezentantem Polski w ISMISS (International Society for Minimal Intervention in Spinal Surgery), wieloletni członek Rady Krajowej AOSpine Poland.
Wieloletni wykładowca akademicki, organizator i wykładowca na polskich i międzynarodowych kursach chirurgii kręgosłupa. Przyjmuje dzieci od 5. roku życia oraz dorosłych.

Umów
wizytę
on-line
Partnerzy Centrum Medycznego w Ostrołęce
Dermatolog, Kardiolog, Laryngolog, Okulista, Ginekolog, Neurolog, Endokrynolog, Urolog, Chirurg, Ortopeda, Chirurg naczyniowy, Nefrolog, Internista
Google Maps