ukraine-flag-gf42b9713c_1280

Centrum Medyczne uruchamia pakiet pomocy medycznej dla ciężarnych pacjentek z Ukrainy

Wszyscy jesteśmy poruszeni i przerażeni, tym, co dzieje się na Ukrainie. Polska w bardzo dużym zakresie pomaga i staje się miejscem schronienia tymczasowego dla uchodźców z kraju pogrążonego wojną. Każdy zastanawia się jak może pomóc ? Nasze Centrum Medyczne wraz z lekarzami ginekologami dołącza się do ogólnopolskiej inicjatywy i oferuję bezpłatną opieką dla kobiet ciężarnych z Ukrainy. Jest to bardzo ważny okres w ich życiu, a został zaburzony traumatycznymi zdarzeniami i brakiem opieki członków rodziny, którzy walczą za swój kraj po drugiej stronie granicy. Chcemy zapewnić Im regularną opiekę medyczną i okresowe badania diagnostyczne.

Jesteśmy również w stanie pomóc zawodowo osobom z Ukrainy z wykształceniem medycznym. Lekarzom, pielęgniarkom i personelowi medycznemu pomagamy w nostryfikacji dyplomów.

Myślami i sercem jesteśmy z mieszkańcami Ukrainy.

Pozwól Nam zadbać o Twoje zdrowie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.