Dermatolog

Nowa poradnia dermatologiczna w Centrum Medycznym w Ostrołęce

Z przyjemnością informujemy, że od 13.02.2023r. otwieramy nową poradnię dermatologiczną w Ostrołęce, w której kompleksową i profesjonalną opiekę dermatologiczną dla dorosłych i dzieci zapewni lek. Karolina Kosk.

Dermatolog to lekarz, który specjalizuje się w diagnostyce, leczeniu i profilaktyce chorób skóry, paznokci i włosów.

Wizytę w poradni dermatologicznej w Ostrołęce zaleca się każdej osobie, która zaobserwuje u siebie: różnego rodzaju zmiany skórne (zaskórniki, pryszcze, pęcherze, krostki, nadżerki), pogorszenie stanu skóry (nadmierne przesuszenie, nadwrażliwość), nadmierne łuszczenie się naskórka, nadmierny łojotok, łupież i szybkie przetłuszczanie się włosów, nadmierne wypadanie włosów, nowe znamiona i brodawki, świąd skóry, pogorszenie się stanu paznokci lub zmianę ich wyglądu.

Raz w roku, najlepiej w okresie jesienno-zimowym, warto wykonać dermatoskopię. Jest  to badanie znamion na skórze przy zastosowaniu specjalnego sprzętu, który pozwala  wielokrotnie powiększyć zmiany i wykryć ich ewentualne niepokojące cechy. Badanie dermatoskopowe jest bezbolesne i trwa kilka minut.

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy doświadczonego dermatologa w Ostrołęce, zapraszamy do Centrum Medycznego Estedent przy ulicy 11 Listopada 51 w Ostrołęce, aby dokładnie zdiagnozować Twój problem.

Specjalista przeprowadzi szczegółowy wywiad, zbada, udzieli pomocy i jeśli zajdzie taka potrzeba usunie patologiczną zmianę skórną, która zostanie poddana badaniu histopatologicznemu.

W celu umówienia wizyty zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub rejestracji online.

Dermatolog, Kardiolog, Laryngolog, Okulista, Ginekolog, Neurolog, Endokrynolog, Urolog, Chirurg, Ortopeda, Chirurg naczyniowy, Nefrolog, Internista
Google Maps